Shinglas

tshin tmida technicol
      SHINGLAS ile sadece muhteşem çatı görünümünü değil, aynı zamanda konfor, pratiklik ve güvenliği takdir edeceksiniz. Çatınız her türlü hava koşuluna dayanabilecek ve ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruyacaktır. SHINGLAS, Rusya ve Avrupa’nın sert iklimine özgü olan tüm sıcaklık, kar ve rüzgar yüklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve üretilmiştir. SHINGLAS bitümlü shingle sadece insan sağlığı için güvenli olan ve çevreye zarar vermeyen hammaddeden yapılır.
  • Jazz
  • Ülke
  • Ultra
  • Classic
  • FİN Shingle

 

jazz_korrida JAZZ – lamine zona, zarif renk bir çizgi vardır. Çok katmanlı ürün direnci, rüzgar direnci ve yüksek dayanıklılık artmıştır. Serisi JAZZ garanti – 50 yıl.
ulke ÜLKE Shinglas serisi – lamine zona Shinglas yeni bir dizi. Renk geniş yelpazesi ile, mimari fikirler çeşitli gerçekleştirebilir. Yeni koleksiyon güvenilirlik ve bir iki tabakalı zona dayanıklılık tüm niteliklere sahip, ve çatı hacminin güzel bir doku verir. Serisi ÜLKE garanti – 35 yıl.
ultra ÜLKE Shinglas serisi – lamine zona Shinglas yeni bir dizi. Renk geniş yelpazesi ile, mimari fikirler çeşitli gerçekleştirebilir. Yeni koleksiyon güvenilirlik ve bir iki tabakalı zona dayanıklılık tüm niteliklere sahip, ve çatı hacminin güzel bir doku verir. Serisi ÜLKE garanti – 35 yıl.
classic Zona KLASİK serisi – bu zerafet ve çekicilik. Grace geometri, klasik formlar, doğal tonlar çekicilik – rahatlıkla ev ortamında uygun tüm. 15 yıl – zona SHINGLAS CLASSIC serisi garanti.
fin Zona FİNCE ÇİNİ serisi her şeyden, verimliliği önemli, pratik insanlar için idealdir, ama aynı zamanda da güvenilir ve modern bir çatı malzemesi satın almak istiyorum.Serisi, çünkü Finlandiya’da icat şekil kesme, onun adını aldı. Zona SHINGLAS serisi FİNCE ÇİNİ üzerinde garanti – 10 yıl.

roof shinglas